Dziś nasze przedszkolaki odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Olbięcinie, gdzie podsumowano ich udział w projekcie „Mała Książka – Wielki Człowiek”.
Dzieci, które regularnie wypożyczały książki i z zaangażowaniem rozwijały swoje pasje czytelnicze otrzymały Dyplom Małego Czytelnika oraz książkę. Na uczestników czekał również słodki poczęstunek.
Spotkanie było doskonałą okazją do promowania czytelnictwa oraz pokazania najmłodszym, że regularne obcowanie z książką przynosi wiele radości oraz rozwija wyobraźnię.
Jesteśmy dumni z naszych małych czytelników i serdecznie gratulujemy im wytrwałości, systematyczności oraz zamiłowania do czytania.
Dziękujemy za ciepłe przyjęcie, miłą atmosferę oraz zaangażowanie w rozwijanie miłości do książek wśród najmłodszych .






