Dzisiejszy dzień był pełen ważnych informacji i ciekawych rozmów! Mieliśmy okazję spotkać się ze strażakiem, który przeprowadził niezwykle interesujące zajęcia na temat bezpieczeństwa.
Podczas spotkania rozmawialiśmy o: bezpieczeństwie nad wodą, bezpieczeństwie w lesie, jak być bezpiecznym kolegą i pomagać innym, wzywaniu pomocy i właściwym reagowaniu w trudnych sytuacjach, bezpieczeństwie w podróży, niebezpiecznych miejscach i sposobach ich unikania, bezpiecznej zabawie na świeżym powietrzu.
Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały wskazówek oraz chętnie odpowiadały na pytania. Dzięki temu spotkaniu zdobyły cenną wiedzę, która pomoże im bezpiecznie spędzić wakacje i właściwie reagować w różnych sytuacjach.
Serdecznie dziękujemy za wizytę Panu Prezesowi Wojtek Pączek OSP KSRG Olbięcin i wartościową lekcję o bezpieczeństwie!






